Europejski Filar Odszkodowań

Kancelaria Odszkodowawcza Europejski Filar Odszkodowań powstała w wyniku połączenia doświadczenia i wiedzy w branży odszkodowawczej i ubezpieczeniowej. Celem naszej firmy jest świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. Bardzo dużo uwagi przywiązujemy do budowania relacji z klientami. Każdą sprawą zajmujemy się indywidualnie, gdyż wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch takich samych spraw, stąd pojęcie rutyny jest nam obce.
Klient jest dla nas WARTOŚCIĄ NADRZĘDNĄ ,dlatego robimy wszystko, by nasza współpraca przynosiła obopólne korzyści i maksimum satysfakcji.

odszkodowania firma

Działalność EFO

Firma Europejski Filar Odszkodowań zajmuje się reprezentowaniem osób fizycznych i firm w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Nasza działalność opiera się na współpracy z biegłymi rzeczoznawcami , lekarzami specjalistami i wyspecjalizowanymi w branży odszkodowań kancelariami prawnymi.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm oraz wsparcie eksperckie i prawne pozwalają nam w sposób rzeczywisty i rzetelny określić zaistniałą szkodę na zdrowiu osoby poszkodowanej oraz wszystkie możliwości prawne związane z uzyskaniem odszkodowania.

Jasne zasady wynagradzania

Pobieramy jedynie prowizję od uzyskanej kwoty, bez jakichkolwiek wcześniejszych opłat. Nasi Klienci mają zatem pewność, że proces odszkodowawczy przeprowadzamy sumiennie z maksymalnym zaangażowaniem.